Mé zkušenosti

Již více jak 11 let jsou mojí nedílnou součástí života svatby.

Ve své praxi provozní manažerky jsem byla zodpovědná za průběh svatby od prvotního kontaktu se snoubenci až po finální realizaci svatby. Organizovala jsem již 352 svateb pro 15 – 150 osob s různými požadavky a představami na českém i rakouském trhu.

Od prvního kontaktu se snoubenci, až po konečné schválení všech detailů jsem absolvovala již více než 1000 schůzek. Stovky mailové komunikace k doladění skladby menu, dekorace, časů příjezdu, počtu hostů a dalších drobností, které je potřeba dořešit. A to nepočítám hodiny telefonátů v posledních týdnech před svatbou, kdy nervozita snoubenců stoupá a chtějí mít jistotu, že je vše perfektně naplánováno. Díky stále účasti na svatbách ať už z pohledu gastronomie, dekorací nebo organizace si udržuji přehled v moderních trendech a požadavcích na svatby, které se rok od roku mění.

Proč to dělám?

Věřím, že svatba je životní krok na který mají všichni vzpomínat s úsměvem na tváři. Aby tomu tak bylo, je zapotřebí dodržet pár pravidel, která jsem za léta na svatbách vypozorovala. Pokud se zaměřujete na všechny rady z vašeho okolí, budete si dříve nebo později přát, ať už je to hlavně za vámi a vůbec si tu cestu příprav neužijete.

Poznala jsem, že díky předávání mých zkušeností může být plánování svatby zábava i pro nevěsty, které se plánování děsí. Plánování mají zorganizované a večery si užívají se snoubencem, protože vědí, že si to v klidu mohou dovolit.

Jsem přesvědčená, že plánování svatby je krásný okamžik v životě každé ženy. Pokud však najde ty správné poradce. Zhroutit se vyčerpáním po svatbě zažilo mnoho nevěst, ale tomu se s mojí pomocí vyhnete. Proto ráda sdílím mé praktické zkušenosti z gastronomie, organizace svatebního dne i samotné dekorace svatebních prostor.

Jak konkrétně pomáhám nevěstám?

Během plánování svatby je mnoho úkolů a nevěsty jsou často zmateny jak se s nimi poprat. Proto jsem sepsala e-book: Jak zorganizovat svatbu, třeba i za 14 dní, ve kterém nalezneš vše od správného výběru data, prstýnků a šatů až po sladký koutek či pozvánky.  

Další pomocnou rukou pro nadcházející nevěsty je unikátní online poradna. Poradím vám, pomohu, zařídím, záleží jen na domluvě. Vše probereme z pohodlí vašeho domova. Konzultace probíhá propojením přes video hovor na vašem telefonu či notebooku. 

Články na blogu: Zabývám se v nich mnoha tématy. Například dodavateli, tradicemi, hrami, koho pozvat na svatbumnoho dalšího. Nebo článek napíšu na téma, které s nevěstami často řeším a pomůže jím při jejich plánování svatby.

Zápisník nevěsty: Jedná se o svatební diář, který by měl být v každé kabelce správné nevěsty. Již brzy půjde do tisku a máte se na co těšit. Jeho obsah je přes 200 stran, elegantní zpracování desek v elegantní modré se zlatý nápisem. Jednoduše vkusný doplněk pro každou nevěstu.