Chcete naplánovat svoji svatbu rychle a perfektně, ale zdá se Vám to jako nemožný úkol?

Ukážu Vám, že splnění toho snu je jednodušší, než jste si kdy myslela! 

Každá svatba mi přinesla novou zkušenost a jiný pohled na tento velký den. A nyní Vám chci mé DOSAVADNÍ ZKUŠENOSTI PŘEDAT.

 • Co musíte udělat, abyste měli PERFEKTNÍ SVATBU? Jak to vše zařídíte RYCHLE? Jak si doplníte energii k plnění úkolů?
 • Co vše musíte udělat, abyste měla vše HOTOVÉ ZA PÁR TÝDNŮ? Úřady, obřad, hostina... Hlava se Vám točí již teď?
 • A jak potom naplánovat PRŮBĚH CELÉHO DNE? Jak si zajistit mnoho KRÁSNÝCH VZPOMÍNEK nejen z fotek?
 • Jak svatbou SPRÁVNĚ VYKROČIT do velké životní změny? Co jsou ty nejdůležitější momenty tohoto dne?

Tyto otázky a mnohem víc se Vám možná honí hlavou právě teď. A já už na ně znám odpověď. 

Dokážete to i VY! Provedu Vás přesným postupem krok za krokem. 

Rozhodla jsem se s Vámi o své bohaté zkušenosti podělit v e-booku: „Jak zorganizovat svatbu za 14 dní.“

Provedu Vás den po dni úkoly, které vedou k dokonalé svatbě. A to především s úsměvem a v úžasné pohodě, kterou z Vás vycítí každý z Vašich hostů. 

Představte si ten úžasný pocit, kdy uslyšíte ono osudové ANO, kdy si vzájemně vyměníte prstýnky a poté budete slavit tento velký den.

Jste vdaná paní!

Vaše sny a tajná přání se konečně staly skutečností a vy na sebe můžete být opravdu hrdá!

Tento e-book je jako Váš nejlepší přítel. Ušetří Vám mnoho času,
který byste musela trávit hledáním informací nebo inspirací. 

Plněním každodenních úkolů z e-booku si zároveň postupně plníte i svůj velký sen. Den po dni se Vám tabulky zaplňují a Váš osudový den začíná mít hmotnou formu.

A co víc! Znáte tajemství šťastné svatby a nejen to. Vaše manželství bude plné harmonie a pochopení, které Vám v knize předávám.
To jsem si 100% jistá!

Zásnuby, plány, svatba, manželství. Všechny tyto body se Vás týkají?

Bude mi ctí být Vaším průvodcem touto překrásnou cestou.

Ukážu Vám, kde začít a co nechat na později tak, abyste měli vše významné zařízeno. 

E-book Jak zorganizovat svatbu za 14 dní jsem dala přečíst prvním čtenářům
a toto jsou jejich recenze:

 

Čtení e-booku jsem si moc užila. Přehledně den po dni provází přípravami na svatbu. Při čtení jsem měla pocit, jako bychom se s Monikou setkaly osobně. Obsahuje tolik hodnotných informací, že by na jejich osobní sdělení bylo potřeba několika konzultací. A to všechno je tady na jednom místě. Spojuje tradiční a moderní pojetí svatby a nabízí různé možnosti, tipy a řešení. Ve všech bodech vede k uvědomění si, co si novomanželé přejí a jaký je jejich styl. E-book je prostě úžasný a jsem si jistá, že díky němu bude svatební den perfektně připravený. Kdybych takový e-book měla k dispozici při mé první svatbě, určitě by to byl úplně jiný zážitek. 🙂

Jana Barrerawww.janabarrera.cz

Plánování svatby je krásná věc, když víte kde a s čím začít, co všechno promyslet a na co nezapomenout. Tento e-book umisťuji do virtuální zlaté knihovny, protože až budu řešit vlastní svatbu, nedám ho z ruky. Je tam totiž naprosto všechno, včetně skvělých tipů a rad od člověka, který se mnoha svateb zúčastnil. Hodně mě třeba překvapilo, na co se zaměřit při výběru šatů. Navíc je e-book psaný tak, že si na své přijde jak největší romantička, tak i pankerka. Pracovní sešit je opravdovým bonusem, protože Monika při jeho psaní myslela opravdu na vše. E-book doporučuji každé ženě, která chce mít krásnou svatbu a nepřijít při tom o nervy.

Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz

Nikdy bych nevěřila, že je možné zorganizovat dokonalou svatbu za tak krátkou dobu. Tento e-book je jasným a přehledným návodem, jak mít pod kontrolou každou situaci, která může během příprav budoucí manžele zaskočit. A že jich je hodně... Jsem nadšená z detailního popisu všech situací, množstvím odborných informací a zkušeností autorky. Provede Vás doslova za ruku celou přípravou a budete mít jistotu, že na nic důležitého nezapomenete. Jestli plánujete svatbu, tak si tento e-book určitě pořiďdte. V nákladech na svatbu jde o malou investici, která se ale bohatě vyplatí. Ušetříte čas i nervy a během příprav si utřídíte myšlenky. A až přijde Váš velký den, tak budete připravení na všechno, a to je k nezaplacení, aspoň pro mě.

Maria Jurkovawww.mariajurkova.cz

Pro mne jako nevěstu bylo při plánování svatby nejtěžší dát si dohromady všechny oblasti, které musíme zařídit, na co všechno musíme myslet, jak na nic nezapomenout. Prohledávala jsem desítky hodin informace na internetu a sbírala vše z různých zdrojů. S tímhle e-bookem to není potřeba. Všechny důležité informace jsou už v e-booku a zároveň jeho propojení na praktické listy, vás podpoří v dotažení jednotlivých části příprav do konce. Stojí za to při plánování svatby s tímto e-bookem pracovat!

Lucie Chromáwww.predmanzelskesladeni.cz

Jste zvědavá, jak vypadá e-book uvnitř?
Tak nahlédněte ...

Naplánovat skvělou svatbu nebylo nikdy jednodušší!

Svatby se pořádají již nějaké to století. Způsoby příprav se však neustále mění a dolaďují se čím dál více do nejmenších detailů.

Co se však nemění, je skutečnost, že se mají snoubenci cítit jako dirigenti udávající tempo celého dne. Vše se točí kolem nich a hlavně oni by si svůj velký den měli užít. A přesně tak se budete cítit i vy. 

Díky tomuto e-booku se pro Vás stane plánování zábavou a Vy si budete užívat hýčkání ze všech stran. Není přece nic hezčího, než plánovat vlastní svatbu. 

Samozřejmě i o toto nadšení se s Vámi podělím. 🙂

Říkáte si, jestli je tento e-book pro Vás? Pokud si odpovíte na některou z otázek ANO, tak zajisté je.

 • Jste zasnoubená a je před Vámi PLÁNOVÁNÍ SVATBY?
 • TÁPETE V TOM, kde při plánech začít?
 • Nemůžete se dohledat řešení u některých bodů Vaší svatby?
 • Toužíte po plánování SVATBY BEZ STRESU?
 • Chcete si s přítelem Vaši SVATBU UŽÍT?
 • Máte MÁLO ČASU, ale chcete mít vše zařízeno?
 • Chcete, mít PŘEHLEDNÉ SEZNAMY Vašich úkolů?

Co se v tomto e-booku

dozvíte a zařídíte:

Jak vybrat správná MÍSTA

Co je nejdůležitějšího při výběru místa obřadu a hostiny? Jaké jsou důležité body při rozhodování? Společně projdeme pro a proti daných míst. Určíme vítěze a vy budete mít svá vysněná místa na Vaši svatbu.

Jak vybrat správné DODAVATELE

Fotograf, hudba, kadeřník, cukrář... To je jen malý výčet těch, které budete potřebovat. Jednoho po druhém si je projdeme a určíme ty pravé. Jak kvalitou, cenou, tak i sympatiemi.

Jak NAPLÁNOVAT Váš velký den

Čas a místo srazu, občerstvení, zábava ... To a mnohem více ve svatební den stihnete. Prozradím Vám své tipy a vše doladíme k dokonalosti.

Jak se budete PŘEPRAVOVAT

Ať už auty, na kole nebo autobusem, je skvělé se nad touto otázkou zamyslet. Někdy je problém parkování, jindy zase dostupnost místa. Mrkneme na to a vše perfektně sehrajeme.

Jak určit vhodné OBDOBÍ pro svatbu

Ať už léto nebo zima, na svatbě je vždycky prima. Roční období a jejich výhody a nevýhody probereme hned v začátcích. Ona totiž i svatba v zimně má své velké kouzlo.

a navíc reálné zkušenosti z PRAXE

O své zkušenosti z praxe se s Vámi velmi ráda podělím. Samozřejmě jak s těmi osobními, tak i těmi vyslechnutými. Můžete se tedy těšit na mé osobní tipy ať už z gastronomie, nebo například u výběru šatů.

Co přesně obdržíte uvnitř e-booku?

0
důležitých slov
0
obsáhlých stran
0
stran bonusových pracovních listů
0
nezapomenutelných kapitol

Cena e-booku Jak zorganizovat svatbu za 14 dní je 690 Kč.

Možná si říkáte, že je cena vysoká. Co však vím určitě, je, že tato cena je jen nepatrná částka za obsah, který jsem do tohoto e-booku vložila. 

Získáte díky němu skvělého rádce při Vašem plánování, kterého budete mít neustále po ruce. Narozdíl od svých poradců z rodiny a okolí. 

Navíc Vám v e-booku dodám mnoho inspirace z fotografií, a tím pádem budete mít lepší představu jakým směrem Vaši svatbu směrovat.

Věřím také, že předaná hodnota splněného snu o Vaší svatbě je několikrát vyšší než 690 Kč.  

 

Garance vrácení peněz 14 dní je samozřejmostí. Pokud zjistíte, že jste čekala něco jiného, informace z e-booku nevyužijete a nejsou pro Vás přínosné, pak Vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení e-booku.

Navíc Vám k tomuto e-booku přidám skvělý dárek

Pracovní listy ke každému dni

Teoretickou část budete mít z e-booku nastudovanou.
K dokončení daných úkolů Vás poté bude denně provázet bonusový pracovní sešit. Nejlepším řešením je vytisknout si tyto listy a každý den si doplňovat potřebné informace.

Tyto pracovní listy v hodnotě 299 Kč ode mě dostanete zcela ZDARMA. 

Není na co čekat.

Cítíte, že teď je řada na Vás?
Cesta k Vaší vysněné svatbě může začít! Stačí vykročit... 

A co teď? Jednoduše zmáčkněte tlačítko KOUPIT E-BOOK a na další stránce vyplňte pečlivě formulář s Vašimi údaji. Před odesláním si zkontrolujte svou objednávku a zaplaťte bankovním převodem.

E-book obdržíte ihned po připsání platby na účet. A Vám tak odpadají starosti s rozmýšlením, kde při plánování začít. 

Kdo je autor tohoto e-booku?

Monika Hlaváčková

Zakladatelka a kreativní ředitelka blogu Svatby v peřině, který pomáhá budoucím nevěstám s otázkami týkajícími se příprav na svatbu. Podělí se s Vámi o své zkušenosti s organizací a dekorací svateb, stejně tak jako s těmi z gastronomie, ale také s radami profesionálů z oboru.

Zakladatelka svatebního blogu
Svatby v peřině