"Nejlepší průvodce pro úspěšné plánování svatby v ČR, na Slovensku a možná i na světě." - Alena Málková, majitelka butiku s módou


 Odhalte 14 kroků, díky který sama naplánujete svatbu tak, že Vás všichni budou obdivovat.

  • Odlišíte se od ostatních a budete trendy
    Načerpáte inspiraci a uděláte svůj svatební den nezapomenutelný nejen pro Vás, ale také pro všechny svatebčany.
  • Osvojíte si organizaci svatby krok po kroku
    Dostanete koncentrát 11 let zkušeností s organizováním více než 352 svateb v ČR i zahraničí. A to jasně, stručně a krok po kroku abyste na nic podstatného nezapomněla.
  • Získáte ověřené know-how
    Kromě jasného postupu, získáte i mnoho ověřených rad ohledně kompletní organizace jak před svatbou, tak při samotném svatebním dnu.

Za posledních 30 dnů si e-book stáhlo již:

0
nevěst

Co říkají nevěsty, které již e-book zakoupily?

Hodiny a hodiny jsem proseděla u počítače. Procházela různé články, diskuze a měla jsem z toho hlavu jako balón. Nevěděla jsem, kde začít. Chtěla jsem mít vše perfektní a místo toho jsem trávila čas hledáním a skoro nic neudělala. Když mi však přišel do cesty tento e-book Jak zorganizovat svatbu bylo vše vyřešeno. Je v něm přehledně sepsáno co kdy zařídit, jak se nad čím zamýšlet a navíc plno krásný fotek, které mi dodaly inspiraci a nadhled. Za mě stoprocentně doporučuji.

Monika R.majitelka kavárny

Říkala jsem si, že žádnou pomoc nepotřebuji. Na plánování svatby přece nic není. Při jedné kávě mi však kamarádka říkala o tomto blogu. Doporučovala mi, ať se na něj mrknu, že jsou zde super tipy. Dělala jsem, že pomoc nepotřebuji, ale doma jsem si jej hned hledala. Procházela jsem si obsah e-booku, porovnala to s jeho cenou a koupila. Přišlo mi super, že se tomu Monika věnuje již tolik let a e-bookem chce pomoci těm, kteří si svatbu rádi zorganizovat sami. Určitě koupi nelituji.

Kristýna P.provozní hotelu

Já jsem to měla trochu jiné než mnoho jiných nevěst. Přesně jsem věděla, jaký styl šatů budu mít. Jak bude vypadat svatební dort nebo celý styl svatby. Nevěděla jsem však, ty detaily, kterými to vše dotáhnout do konce. Proto jsem si koupila tento e-book se skvělými pracovními listy. Ty mi, společně s radami z e-booku, pomohly vše dotáhnout do konce a mít tak ve všem perfektní jasno. A to nejen při výběru materiálu na prstýnky, který autorka podrobně rozebírá.

Kateřina H.zabývá se trhem s kosmetickými doplňky

Přítel mě požádal o ruku a já skoro ten večer začala hledat, jak vše naplánovat. Koordinátorka nepřipadala v úvahu. Čekala jsem na tento moment tak dlouho. Těšila jsem se, že budu moci ukázat co ve mně je a proto si chtěla vše zorganizovat sama. Můj přítel je pracovně velmi vytížen, takže celé plánování zůstalo na mě. Po pár dnech jsem však narazila na tento blog. Články mě zaujaly a proto jsem dlouho s koupí e-booku neváhala. A byla to správná volba. Jsem v půlce plánování, stejně jako čtení e-booku. Procházím si ho po kapitolách, plním úkoly v pracovních listech a pomaličku si tak plním ty mé velkolepé sny.

Julia N.nevěsta, která plánuje svoji svatbu snů od A do Z

Od začátku jsem si chtěla svatbu plánovat sama. Se dvěma malými dětmi toho však na mě bylo dost. Neměla jsem tolik času na hledání a zjišťování co a jak. Potřebovala jsem takový porodní plán a to vlastně v překladu tento e-book je. Zrodí se svatba vašich snů a ani nevíte jak. Po malých krůčcích se blížíte k onomu dni a vše do sebe krásně zapadá. Je to parádní produkt. My už to máme vše za sebou a to s úsměvem na tváři. Nebýt e-booku, tak by si celá rodina přála, ať už je po svatbě. Takto jsme si užili jak plánování, tak i samotný svatební den. Pokud váháte, tak já 100% doporučuji.

Nikol S.maminka na mateřské

Pro nevěsty, které chtějí ucelený, ověřený

a funkční postup krok po kroku.

Bez cizí pomoci naplánujete svatbu jako profesionál.

Co a jak je třeba zajistit na úřadech

Budete mít naprosto jasno jaké doklady je třeba mít nachystány, kdy zajít na matriku a co je dobré ještě před svatbou zařídit nebo si ověřit.

Plánování rozpočtu

Co všechno je třeba zahrnout do rozpočtu, na co nezapomenout a jak naplánovat rozpočet aby vás nic nepřekvapilo.

Volba vhodného místa svatby

Co je dobré zvážit při volbě místa pro svatební obřad a svatební hostinu, na co si dát pozor a proč nedávat na první dojem. Jak vybírat dodavatele a co mít raději písemně tak, abyste nebyli při ani po svatenbím dnu nepříjemně překvapeni.

Občerstvení

Jaké jsou možnosti zajištění občerstvení pro hosty, výhody a nevýhody, zvyklosti ohledně svatebních dortů, volba vlastního občerstvení či zakoupeného, načasování jednotlivých chodů a na co si dát pozor při výběru dodavatelů.

Organizace svatebčanů

Jaké má pravidla sezvání svatebních hostů, jaké jsou dnes moderní trendy a jak zařídit aby všichni přišli ve správný čas, na správné místo a pokud možno věděli co a kdy se bude dít.

Příprava nevěsty a ženicha

Jak vybírat a na co si dát pozor při výběru kadeřnice, vizážistky, prstýnků či svatebních šatů. Jaké jsou možnosti, trendy a úskalí - půjčit nebo spíš zakoupit?

Navíc vám k tomuto e-booku zdarma přidám
pracovní listy v hodnotě 299,- Kč.

K úspěšnému dokončení daných úkolů Vás poté bude denně provázet skvělý pracovní sešit. Nejlepším řešením je vytisknout si tyto listy a každý den si doplňovat potřebné informace.


Jak vypadá eBOOK a pracovní listy?


Není na co čekat, teď je řada na vás.

Odhalte už dnes 14 kroků, díky kterým dokážete profesionálně zorganizovat svatbu i Vy sama.


30 denní garance spokojenosti

Objednejte si tento praktický eBook a garantuji Vám, že pokud si projdete všech 14 kapitol, které v něm popisuji, tak bude organizace svatby procházka růžovou zahradou. Pokud nebude Vaše očekávání naplněno, vrátím Vám všechny peníze a to do 30 dní od stažení eBooku.
 

Víte, chci jenom spokojené zákazníky a proto, pokud vám tento e-Book nepřinese očekávanou hodnotu, tak si vaše peníze jednoduše nezasloužím.

Nic tedy neriskujete, můžete jen získat.

Svému e-BOOKU absolutně věřím, a proto vám dávám i tuto garanci.

Vaše Monika Hlaváčková