Jak vybrat svatební vizážistku?

Jak vybrat vhodné líčení, účes a vše krásně spojit, aby to ladilo k celému svatebnímu dni? Poslechněte si rozhovor s paní Kočkovou. Vizážistkou, která má již 2O let zkušeností v tomto oboru a ví, jak to vše chodí.

Inspirujte se jejím příběhem!

Jaké služby pro nevěsty nabízí?

Paní Kočková pro budoucí nevěsty nabízí líčení, účes a celkovové poradenství z pohledu svatební vizáže.

Kdy je potřeba rezervovat termín?

Rezervace termínu, to nejdůležitější hned zezačátku. Jako asi u všech svatebních dodavatelů je potřeba termín zarezervovat co možná nejdříve. Vizážistky mají často obsazené termíny i rok dopředu. Takže moc neotálejte a rezervujte si termín co nejdříve. Na letní sezónu se termíny plní ještě o něco rychleji, tak ať vám to vyjde s onou vysněnou vizážistkou. 

Kdy je rezervace závazná? Berou se zálohy?

Paní Kočková to má s rezervací termínu jednoduché. Zálohy nebere a termín považuje za závazný po osobní schůzce nebo telefonátu. Časté jsou však zálohy, které mohou být i nevratné.

Kdy probíhá první zkouška?

První zkouška probíhá přibližně měsíc před svatebním dnem. V den zkoušky poté nevěsta odchází s tím, že vypadá alespoň z 80 % jako ve svatební den. Takže můžete doladit všechny detaily a den svatby poté budete klidnější.

Kde zkouška probíhá?

Zkouška s paní Kočkovou probíhá v salónu v Letovicích. Většina vizážistek to má stejně. Na zkoušku do salónu a ve svatební den případně dojedou na místo určení.

Kdy se probítají detaily o účesu a líčení?

Většinou až v den zkoušky. Probereme v jakém stylu líčení, účes, případně květiny či jiné ozdoby do vlasů. Není tedy nutné zasílat informace předem, ale domluvíte se na vše až osobně.

Co s sebou na první zkoušku?

Na první zkoušku by si každá nevěsta měla donést alespoň na fotografii svatebních šatů, ve kterých se bude vdávat. Představu o stylu líčení, účesu a to nejlépe na fotografiích a případné ozdoby do vlasů, které chce ve svatební den použít.

Zajišťují vizážistky také doplňky do vlasů?

Paní Kočková samozřejmě dokáže zajistit doplňky do vlasů jako jsou závoje, spony, sponky, příčesky, klipy na prodloužení vlasů či například květiny do vlasů. Většina salónů to má podobně. záleží tedy jen na domluvě.

Co je nejdůležitější při výběru vizáže?

Při výběru vizáže je nejdůležitejší celkový styl svatby, nevěsty, délka vlasů a celkové představa, jak celé téma vizáže pojmout. Jen bych dodala, že i při líčení často znamená, že méně je více.

Co paní Kočkovu na její práci nejvíce baví?

Určitě komunikace s lidmi, kreativnost a také ono kouzlo při proměnách slečen v jejich velký den.

Jaký je její vzkaz pro budoucí nevěsty?

Řešte svůj svatební den v klidu, v pohodě a přistupujte ke všemu s nadhledem. Protože tak si vaši svatbu užijete nejlépe.

Vladimíra Kočkova

Monika Hlaváčková

Inspiruji a pomáhám vést nevěsty během plánování svateb, neboť má dlouholeté zkušenosti se svatbami z různých úhlů pohledu. Gastronomie, dekorace, organizace to vše jsem nespočetněkrát zažila. >>>> Můj příběh Jsem také autorkou e-booku Jak zorganizovat svatbu, třeba i za 14 dní a Zápisníku nevěsty, který jde již brzy do tisku.

Komentáře